[5 Adet] En İyi Ücretsiz WordPress Temaları

Ücretsiz wordpress temaları arasından en iyi 10 ücretsiz temayı sizler için bir seçerek bir başlık altında topladım. Bu ücretsiz WordPress temalarının listesi;

1- Colormag WordPress Teması

ColorMag WordPress Teması listemizde yer alması gereken temalardan. CorlorMag teması güzel ve şık sadeliği ile öne çıkan WordPress Haber Teması.

ColorMag WordPress Haber Teması, ücretsiz temalar arasında en çok tercih edilen ve indirilen temadır. Bir çok ücretli temadan bile daha iyi diyebiliriz. Sosyal medya etkileşimi yüksek olan bu tema artı SEO uyumlu olup görsel açıdan da yukarda da belirttiğim gibi güzel ve şık tasarımı sahiptir.

DEMO İNDİR

2- Alizee WordPress Teması

Ücrestis WordPress Teması Alizee blog yazarlarının tercih edebileceği ve wordpress dünyasına yeni katılanlar için ilk deneyimlerini bu tema ile yapmalarını kesinlikle tavsiye ederim. Temanın renk ve font desteğinin bulunması kendinize özel olarak yapılandırma imkânı da veriyor. Hız ve SEO uyumu ile öne çıkan bu tema yeterli değerlere sahiptir. Küçük bloglar için faydalı olacağına inanarak tavsiye ediyorum.

DEMO İNDİR

3- Newsanchor WordPress Teması

Newsanchor. WordPress teması güzel ve şık bir görünüme sahip ve ücretsiz versiyonunda header kısmında slider bulunmaktadır.

Premium sürümünü satın aldığınızda diğer bileşenlerini ve özelliklerini kullanmak şansınız da olacaktır. Tema ayarları kısmından yazı fontu tema renginde değişiklikler yapabilirsiniz.

DEMO İNDİR

4- Greatmag WordPress Teması

GreatMag WordPress Teması güzel ve şık bir görünüme sahip kolay kullanım yapısı ile ücretsiz blog teması olarak sunulan başarılı bir temadır. Sabit menüsü, Google font seçenekleri ve temiz kod yapısı ile dikkat çekmeyi başaran temalar arasındadır. Bu şekilde modern ve ücretsiz bir blog teması bulmak zordur.

DEMO İNDİR

5- Enigma Ücretsiz WordPress Teması

Web sitelerinin bir çoğunun mobil erişimi konusunda problemli olduğu bir gerçek. Ancak ücretsir wordpress teması enigma responsive tasarımı ile telefon, tablet, laptop ve masaüstü bilgisayarlar da sorunsur çalışan ücretsiz bir wordpress temasıdır. Dijital pazarlama düşünceni ve sosyal medya vazgeçilmez araçtır ve Enigma sosyal medya yönünden çok güçlü ve uyumlu bir temadır.

Eğer kurumsal ücretsiz wordpress teması arıyorsanız Enigmaya göz atmanızı şiddetle öneriyorum.

DEMO İNDİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.