Alcatel OneTouch Idol 2 Ürün İncelemesi ve Fiyatı

Vodafone’un satışa sunduğu Alcatel OneTouch Idol 2, ilk olarak tasarımı ile dikkatleri çeken bir akıllı telefon.Alcatel OneTouch Idol 2 Özelikleri, Alcatel OneTouch Idol 2 fiyatı, Alcatel OneTouch Idol 2 teknik inceleme, Alcatel OneTouch Idol 2 performansı nasıl, Uygun fiyatıyla tercih edilebilecek olan OneTouch Idol 2, orta segmentte fiyat/performans noktasında iyi bir model arayan kullanıcılara hitap edebilir.

799 TL’lik orta seviye fiyattan satışa çıkan cihazın görünümü hem ince hem de oldukça kaliteli. 7.3 mm inceliğindeki cihazın qHD kalitesinde 5 inçlik ekran genişliği var.

Alcatel-One-Touch-Idol-2-Gorsel2

Orta seviye cep telefonları arasında son dönemde pek çok model inceleme fırsatı bulduk. Hem performans anlamında taviz vermeyen hem de uygun fiyatlarıyla dikkat çeken bu modeller arasına bugün Alcatel’in OneTouch Idol 2 isimli cebini de katıyoruz. Her keseye uygun fiyatının yanı sıra Vodafone’la satışa sunulmasıyla da tarifeye ek uygun ödeme koşulları seçeneğine de sahip olan OneTouch Idol 2, ilk bakışta tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir cep telefonu.
Alcatel’in geçtiğimiz günlerde OneTouch Pop C7 isimli giriş segmentinde yer verdiği cep telefonuyla birlikte ülkemizde de satışa sunduğu ve orta segmente konumlanan OneTouch Idol 2 modeli, ilk etapta dış görünüşüyle dikkat çeken bir model. Gerek boyutları gerek görünümüyle oldukça şık görünen telefon, elinizde tuttuğunuzda da kaliteli bir izlenim bırakıyor. 5 inç boyutunda ekranıyla qHD seviyesinde çözünürlük sunan cep, orta segmentin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kapasitede gibi görünüyor. Peki, bakalım detaylarında bizlere neler sunuyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.