Android ve İOS için Mobil Kaza Tutanağı Nasıl İndirilir?

Bildiğiniz gibi teknoloji hayatımızın her yerini kuşatmış durumda. Bilişim Teknolojisinin gelişmesiyle artık bir çok şeyi telefon üzerinden gerçekleştiriyoruz. İşte onlar bir tanesi de Mobil Kaza Tutanağıdır. 2008 yılından beri kağıt forumlar kullanarak oluşturduğumuz kaza tespit raporlarını artık akıllı cep telefonlarımız ile oluşturabileceğiz.
Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından geliştirilen Mobil Kaza Tutanağı uygulaması ,kaza tutanaklarını hatasız ve hızlı bir şekilde doldurabilme imkanı sunuyor.
Mobil Kaza Tutanağı uygulaması sadece sürücülerin değil sigorta şirketlerininde bir çok işini kolaylaştıracağı kesin. Kazaya karışan araçların poliçelerine çok hızlı bir şekilde ulaşabildiği gibi hangi tarafın hatalı olduğuna da çok kolay bir şekilde karar verebiliyor.Sürücülerin puanlarını bile telefonlarına SMS olarak gönderebiliyor.
Uygulamanın sunduğu kolaylıklar; Daha Az Bilgi İle Tutanak Girişinin Sağlanması, Uygulamadaki Yönlendirmeler İle Tutanak Girişindeki Hata Oranının Azaltılması, Kazaların Sonuçlanma Süresinde Azalma Kare Kod Uygulaması ile Poliçe Bilgilerine Hızlı Erişim KTT Formunun Taşınmasına Gerek Kalınmaması, Tutanağın Anında Sigorta Şirketlerine İleterek Zaman Kaybının Önlenmesi gibi…

Dünyada bir ilk olan ”Mobil Kaza Tutanağı” uygulamasını, iOS işletim sistemine sahip kullanıcılar App store a girip arama kutucuğuna mobil kaza yazıp indirebilirler.  Android işletim sistemine sahip kullanıcılar ise google store dan arama kutucuğuna mobil kaza yazıp indirebilirler.

İşte bu kadar gerisini uygulamaya bırakın. Kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.