Ethereum Balinaları 1.2 Milyon Eth Taşıdı

İkici en büyük Kripto Para Ethereum fiyatı son birkaç gündür oldukça olumlu bir tablo çiziyor. Ethereum gün içinde 195.95$ bandını test etti ve bir miktar çekilme gösterdi, yazım itibariyle Ethereum 193.66$ işlem görüyor. Ethereum son 24 saat içinde %3 civarında bir artış gösterdi, analistler ve yatırımcılar Ethereum için 200$ civarında bir fiyat tahmini yapıyor. Ethereum fiyatında yaşanan bu yükseliş sonrası Ethereum Balinaları cüzdanlar arası 1.2 Milyon Eth transfer etti.

Bu yapılan transfer işlemini Whale Alert tespit etti. Tespit edilen Ethereum miktarı 1.251.291 adet Eth, bu Eth miktarı 241.774.447$ eşit geliyor. Yapılan bu işlemler için ortalama olarak 4$ civarında işlem ücreti ödendi, yapılan işlem boyutuna kıyasla bu çok düşük bir ücret. Buda aslında kripto paraların daha kullanışlı ve taşıması daha kolay olduğunu kanıtlıyor. 

Ethereum için Fiyat Beklentisi

Analistlerin bir çoğu Ethereum için 200$ ve 220$ fiyat tahmini yapıyor. TradingView üzerinde tahminler yapan “Romeo_Deris” kullanıcı adlı bir analist Ethereum için iki fiyat tahmini yaptı. İlk tahminde fiyat beklentisini 200$ ve ikici tahminde ise 220$ olarak açıkladı. İlk fiyat tahmini için Nisan ayını işaret ederken ikinci fiyat tahmini için Mayıs ayını işaret etti. Benzer şekilde Ethereum için beklenen fiyat tahminlerine bakıldığı zaman, ortalama olarak kısa vadede 200$ üstüne çıkmasını düşünüyor analistler. Yapılan analizlere göre bu fiyat tahminleri 210$ civarında görünüyor.

Kaynak: https://coinrot.com/ethereum-balinal…on-eth-tasidi/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.