İnstagram Gizli Profilleri İnceleme

Merhaba arkadaşlar,

İnternette araştığım ve incelediğim kadarıyla instagram gizli profilleri görebilmeniz için bir uygulama buldum. Şimdilik Android telefonlarda çalışan bu uygulama hakkında sizlere kısaca bilgi vereceğim.

UYGULAMA ADI: WEB Postegro & Lili uygulaması

Yukarıdaki uygulamayı Android telefonlarınıza kurun.

Program Ne İşe Yarıyor?

Program Instagram’da gizli hesapları görüntülemeye yarıyor. Uygulama havuz mantığı ile çalışıyor ve çoğu gizli hesabın profilini gösterebiliyor. Eğer görmek istediğiniz gizli profilin takipçisi 500’den fazlaysa gösterme ihtimali %99’a kadar çıkıyor diyebilirim.

Programın Kurulum ve Kullanımı

Uygulamayı APK olarak indirip, kurduktan sonra tek yapmanız gereken şey profilini görmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını yazmak. Uygulamaya Instagram hesabınız ile giriş yapabiliyorsunuz ve giriş yapabilmek için en az 50 takipçinizin olması gerekiyor. Bence sahte bir instagram hesabıyla denemenizde fayda var.

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra aşağıdaki şekilde bir ekranla karşılaşacaksınız.

Who looked me? alanından Uygulama üzerinden profilinize bakanları bu kısımdan görebilirsiniz. Gizli profillerin içeriğini görüntülemek için sağ üst kısımda bulunan “arama” butonuna tıklayın ve hesabın kullanıcı adını yazın.

İşte bu kadar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.