Netflix’te Film ve Dizi İndirme Nasıl Yapılır? [Çözüldü]

Netflix’te film ve dizi indirme işlemiyle beğendiğiniz içerikleri indirebilir ve çevrimdışı olduğunuz zamanlarda indirdiğiniz film ya da dizileri izleyebilirsiniz. Peki, çevrimdışı olduğumuzda izlemek için Netflix’te film ve dizi indirme işlemi nasıl yapılır? görelim.

öncelikle şunu bilmenizde yarar var, Netflix’in her içeriği indirmeniz mümkün değildir. İndirilebilir olan içeriklerin yanında indirme simgesinin yer alması gerekmektedir. Eğer bu simge yoksa, içerik indirmeye uygun değildir. Bunu belirttikten neler yapmanız gerekli onlara bakalım.

  • İndirmek istediğiniz içeriğin seçin.
  • Sadece indirilebilir içerikleri görmek isterseniz üst üste üç çizgiye basmanız ve ardından da “İndirilebilir içerik” sekmesine tıklamanız gerekiyor. Bu şekilde indirilebilir olan tüm içerikleri görebilirsiniz.
  • İndirmek istediğiniz içeriğin yanında yer alan aşağı doğru ok simgesine basın. Netflix’te Film ve Dizi İndirme Nasıl Yapılır?
  • Bu işlemden sonra indirme işlemi başlayacaktır. İndirme durumunun ilerlemesini ekranda göreceksiniz.
  • İndirilen içerikleri görüntülemek için ise yine üst üste üç çizgiye tıklayın ve ardından “İndirilenler” kısmına girin. İndirilen içerikler burada görüntülenecektir.

işte bu kadar. Şimdiden kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.