Ücretsiz PDF, Word, Excel vb. Belge Dönüştürücü Siteler

Aşağıdaki yayınladığım ücretsiz ve hızlı belge dönüştürücü web siteler ile PDF, DOCX, XLSX, TIF, WPS ve daha fazla formatta dosyada dönüşüm yapabilirsiniz. En çok kullanılan ücretsiz online belge dönüştürücü web siteleri tanıyalım.

1. Zamzar

Dönüştürme yapılan belge formatları: CSV, DJVU, DOC, DOCX, EML, EPS, KEY, KEY.ZIP, MPP, MSG, SAYILAR, NUMBERS.ZIP, ODP, ODS, ODT, PAGES, PAGES.ZIP, PDF, PPS, PPSX, PPT , PPTX, PS, PUB, RTF, TXT, VSD, WKS, WPD, WPS, XLR, XLS, XLSX ve XPS

Dönüştürme sonrası seçilebilecek belge formatları: CSV, DOC, HTML, MDB, ODP, ODS, ODT, PDF, PPT, PS, RTF, TIF, TXT, XLS, XLSX ve XML

Zamzar ayrıca belgeden MP3’e dönüştürmeyi de destekler, yani çevrimiçi bir metin-konuşma aracı işlevi görür. SWF video formatı gibi birçok dosya formatı için çıktı seçenekleri olarak çeşitli görüntü formatları da desteklenir.

2. FileZigZag


Bu ücretsiz ve hızlı belge dönüştürücü web siteler ile PDF, DOCX, XLSX, TIF, WPS ve daha fazla formatta dosyada dönüşüm yapabilirsiniz. İşte en iyi ücretsiz online belge dönüştürücü web siteler burada.

Belge dönüştürücü, PDF, XLSX, DOCX, TIF veya TXT gibi bir tür belge dosyası biçimini başka bir türe değiştiren bir dosya dönüştürücü türüdür. Destekleyen bir programınız olmadığı için bir belgeyi açamıyor veya düzenleyemiyorsanız, ücretsiz belge dönüştürücüler yardımcı olabilir.

3. Doxillion

Doxillion, belge dönüştürme programı ile DOCX, PDF, MOBI, WPS, HTML, TXT ve diğer belge dosya formatlarını dönüştürebilirsiniz. Ancak yukarıdaki iki online dönüştürücünün aksine, Doxillion herhangi bir dosyayı dönüştürmeden önce bilgisayarınıza yüklemeniz gereken bir programdır.

Dönüştürme yapılan belge formatları: DOCX, DOC, PDF, ODT, WPD, WPS, RTF, HTML, TXT, EML, PAGES, PPTX, WP, CSV, XLS, XLSX, XPS, ASM, INC, S, C, CPP, CS, CXX, H, HXX, J, JS, JAV, JAVA, PAS, PL, PY, RB, PHP, BAS, VB, VBS, XML, LOG, JPEG, JPG, BMP, GIF, PCX, PNG, PNM, PSD, RAS, TGA, TIF, WBMP.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.