Ücretsiz VPN ile İnternette Engelsiz Gez..Merhaba arkadaşlar bu makalemizde size bir google Google Crome eklentisi olan Touch VPN ‘den bahsedeceğim.

Yani daha ayrıntılı anlatmak gerekirse, engelli sitelere giriş imkanı sağlayan, Chrome eklentisi olarak kullanılan Touch VPN ile internette dilediğiniz gibi dolaşabilirsiniz. Tamamen ücretsiz uygulama nasıl kullanılır, içerisinde neler var gibi soruların cevabına gelin beraber bakalım.

Peki Touch VPN nasıl indirip kullanabileceğiz?

  1. Öncelikle chrome açıyoruz ve google arama kısmına Touch VPN yazıp Enter tuşuna basıyoruz. Çıkan ilk linki tıklıyoruz.

2. linke tıkladıktan sonra aşağı resimde görüldüğü üzer Chrome eklenti mağazası çıkmaktadır. Sağ tarafta bulunan CHROME EKLE butonuna tıklayarak eklentiyi chrome’a yüklüyoruz.

3. Eklentiyi ekledikten sonra Uzantıyı Ekle penceresi çıkacaktır Uzantıyı Ekle butonuna tıklayarak Eklentiyi chrome’a eklemiş olacağız. Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi eklenti simgesi kırmızı kare içine alınmıştır.

4.Son olarak aşağıdaki resimde görüldüğü gibi bu simgeye tıklayıp açılan Chrome penceresinden CONNECT butonuna tıklayarak VPN ile istediğiniz engelli siteye ücretsiz bağlanabiliyorsunuz.

Kolay gelsin.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.